מכשירי שמיעה לילדים ותינוקות

יש לך חשש כי ילדך מתמודד עם ירידה בשמיעה? חשוב לפנות לאבחון בהקדם. השמיעה מהווה כלי קריטי בהתפתחותו של הילד ומשמשת אותו בתהליך רכישת שפה ומיומנויות דיבור ולמידה. ככל שנפעל במהירות ונתאים לו פתרון מיטבי, כך יגברו סיכוייו להתפתח באופן אופטימלי.
בתהליך יעיל ומהיר, המרכז את כל תהליך האבחון וההתאמה תחת קורת גג אחת, יסייע צוות המרכז הישראלי לרפואת האוזן לילדך לשמוע טוב מאי פעם.

כאשר מדובר בלקות מתמשכת או קבועה, לא ניתן להפסיד זמן התפתחותי יקר. עלינו לאפשר לילד לשמוע את כל טווח הצלילים הנצרך ללמידה והתפתחות תקינה. לכן נשאף להגיע לאבחון מצב השמיעה במהירות ובדיקנות, ולהציע את הפתרון הטוב ביותר על מנת לשפר את השמיעה.

גישה ייחודית לטיפול בילדים ותינוקות

התאמת מכשירי שמיעה לתינוקות וילדים הנה תחום המצריך התמחות מיוחדת.
אנשי המקצוע שלנו צברו בחלוף השנים ניסיון רב בעבודה עם הגיל הרך וילוו אותך ואת ילדך לכל אורך הדרך ברגישות ובמקצועיות בלתי מתפשרת.

ליווי בשיקום השפה והדיבור

קלינאיות תקשורת מנוסות ומיומנות יסייעו לאחר התאמת מכשיר השמיעה בתרגול מיומנויות השפה ובאימוני שמיעה. המענה המקצועי של קלינאית התקשורת יאפשר לך להתחקות ביעילות אחר התפתחות הילד ולהבטיח כי המכשיר מספק את המענה המדויק לו.
קשר רציף והדוק בין האודיולוג המכוון את מכשירי השמיעה לבין הקלינאית האחראית על אימוני השמיעה הכרחי על מנת לוודא תפקוד תקין והתפתחות רציפה ויעילה של הילד המשתמש במכשירי שמיעה.

כדי להתחיל לטפל בירידה בשמיעה של ילדך בהקדם, אנו מזמינים אותך להשאיר עוד היום פרטים באתר ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע.

לפרטים והרשמה:

ליצירת קשר בטלפון או במייל: