קונספט החבילות שלנו

רפואת האוזן מורכבת מטווח רחב של תחומים. מתפקודי השמיעה ועד לשיווי המשקל, לעתים קרובות תידרש עבודה משותפת של מומחים מכל הקשת הטיפולית כדי לקבל מענה מדויק ואמין.
רופא אף אוזן גרון בקהילה מפנה מטופלים למספר גורמי אבחון כדי לקבל את הנתונים הנדרשים לאבחון מדויק. מבדיקות שמיעה ועד לאבחוני תפקוד וסטיבולרי, לכל תלונה עמה נגיע אל הרופא נדרשת תוכנית
דיאגנוסטית נרחבת כדי להעריך במדויק את אפיקי הטיפול המתאימים.
כתוצאה מכך, הליך האבחון והטיפול עשוי לקחת זמן רב.

רפואת האוזן מורכבת מטווח רחב של תחומים. מתפקודי השמיעה ועד לשיווי המשקל, לעתים קרובות תידרש עבודה משותפת של מומחים מכל הקשת הטיפולית כדי לקבל מענה מדויק ואמין. רופא אף אוזן גרון בקהילה מפנה מטופלים למספר גורמי אבחון כדי לקבל את הנתונים הנדרשים לאבחון מדויק. מבדיקות שמיעה ועד לאבחוני תפקוד וסטיבולרי, לכל תלונה עמה נגיע אל הרופא נדרשת תוכנית דיאגנוסטית נרחבת כדי להעריך במדויק את אפיקי הטיפול המתאימים. כתוצאה מכך, הליך האבחון והטיפול עשוי לקחת זמן רב.

המרכז הישראלי לרפואת האוזן קם על מנת לספק מענה לאתגר זה.
תחת מרכז אחד, יש לך גישה לכל הבדיקות וגורמי הטיפול.
בגישה סינרגיסטית המתפרשת על כל תחומי רפואת האוזן, יש לך ליווי צמוד לכל אורך התהליך.
עם סדרה נרחבת של חבילות בדיקות וטיפולים, ניתן לעבור תהליך מיטיב במחיר קבוע מראש.

המרכז הישראלי לרפואת האוזן קם על מנת לספק מענה לאתגר זה. תחת מרכז אחד, יש לך גישה לכל הבדיקות וגורמי הטיפול. בגישה סינרגיסטית המתפרשת על כל תחומי רפואת האוזן, יש לך ליווי צמוד לכל אורך התהליך.
עם סדרה נרחבת של חבילות בדיקות וטיפולים, ניתן לעבור תהליך מיטיב במחיר קבוע מראש.

מדוע מומלץ לבחור בחבילות טיפול

במצב הנוכחי, אנו נאלצים להתרוצץ בין מספר מרפאות ומרכזים רפואיים כדי לעבור את כל שלל הטיפולים והבדיקות אליהן הפנה אותנו הרופא. לכל אחד מההליכים הללו, עלינו להמתין ברוב המקרים שבועות ועד שנחזור אל הרופא לביקורת, עשוי לחלוף זמן רב. מצב זה טומן בחובו כמה אתגרים עיקריים:

זמני המתנה ארוכים- כל אחת מהבדיקות תדרוש זמני המתנה ארוכים ולעתים קרובות, אנו עשויים לגלות לאחר שנחזור לרופא שנדרשות בדיקות נוספות. כך, אנו עשויים להתחיל בתוכנית טיפול רק לאחר חודשים ארוכים.​

תקשורת בלתי יעילה- במודל הטיפולי המסורתי, כל אחד מהמרכזים הרפואיים פועל בנפרד. כאשר אין כל תקשורת בין המרכזים או בין המרכזים והרופא, כל תהליך נעשה ללא תוכנית אחידה וקוהרנטית. 

טיב הבדיקות אינו מובטח- למטופל לא ניתן מידע על אופי ואיכות הבדיקות המבוצעות במכונים השונים ולרוב טווח האפשרויות שלו יהיה מוגבל למדי.​

התהליך נעשה ללא ליווי- לבסוף, האחריות על ביצוע הבדיקות והמעקב אחר התהליך מוטלת על המטופל בלבד.

כיצד נוכל לסייע לך?

כאשר התהליך כולו מרוכז דרך מרכז אחד, המציע את כל הבדיקות והטיפולים באותו מתחם, עם צוות מוביל בתחומו וציוד מתקדם, אנשי המקצוע השונים בתקשורת תמידית ובחשיבה משותפת, יש לך מערך רפואי שלם שמלווה אותך לכל אורך האבחון והטיפול.

המרכז הישראלי לרפואת האוזן מציע מענה רחב היקף לכל צרכיך. 

תוכנית דיאגנוסטית מלאה ומותאמת לצרכיך

במסגרת החבילה במכון ניתן לקבל הפניה מהירה לבדיקות שמיעה לבוגרים וילדים, טימפנומטריה, רפלקס אקוסטי, ATF, VHIT, VEMPS ,ABR ועוד. רופאי המרכז הישראלי לרפואת האוזן יבנו בעבורך את חבילת האבחון או הטיפול המתאימה לך, ותוכל לבצע את כולה כמקשה אחת באופן זמין, אמין ויעיל במקום אחד.
כך תקבל אבחנה רפואית מדוייקת ללא עיכובים ובהתנהלות מול גורם אחד בלבד.

במסגרת החבילה במכון ניתן לקבל הפניה מהירה לבדיקות שמיעה לבוגרים וילדים, טימפנומטריה, רפלקס אקוסטי, ATF, VHIT, VEMPS ,ABR ועוד. רופאי המרכז הישראלי לרפואת האוזן יבנו בעבורך את חבילת האבחון או הטיפול המתאימה לך, ותוכל לבצע את כולה כמקשה אחת באופן זמין, אמין ויעיל במקום אחד. כך תקבל אבחנה רפואית מדוייקת ללא עיכובים ובהתנהלות מול גורם אחד בלבד.

כל הטיפולים תחת קורת גג אחת

מומחים מובילים בתחומם יספקו לך טיפול המבוסס על חוות דעת רב תחומית בכל אפיקי רפואת האוזן – מבדיקות רפואיות, בדיקות שמיעה והתאמת מכשיר שמיעה ועד פיזיותרפיה וסטיבולרית.

הצוות שלנו עמך לאורך כל הדרך

דרך המרכז הישראלי לרפואת האוזן, זמינות לך כל הבדיקות במחיר אחיד שניתן לצפות ולתכנן מראש. לאורך התהליך, יימסר לך דו"ח סיכום מרוכז ומסודר המפרט את כלל המסקנות ממצאי הבדיקה והמלצות הטיפול להמשך. לבסוף, איש המקצוע שלנו ילווה אותך לכל אורך תהליך הטיפול, עד למעקב השוטף. 

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר עוד היום.

לפרטים והרשמה:

ליצירת קשר בטלפון או במייל: